Strona główna » Axcen Photonics

Kategorie

Koszyk

Twój koszyk jest pusty ...

Axcen Photonics

Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, wielomodowy, LC, AXGE-1354-0523

Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, wielomodowy, LC, AXGE-1354-0523

210,33 zł brutto171,00 zł netto
  • Producent: Axcen Photonics
  • Numer katalogowy: AXGE-1354-0523
  • Stan magazynowy: 20 szt.
Prędkość 1 Gb/s Typ światłowodu wielomodowy Odległość max. 2 km Długość fali 1310nm Dopuszczalna temp. pracy -40 do 70 °C Złącze LC  
Kupdodaj do porównaniadodaj do schowka
Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, jednomodowy, LC, AXGE-1354-0583

Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, jednomodowy, LC, AXGE-1354-0583

210,33 zł brutto171,00 zł netto
  • Producent: Axcen Photonics
  • Numer katalogowy: AXGE-1354-0583
  • Stan magazynowy: 20 szt.
Prędkość 1 Gb/s Typ światłowodu jednomodowy Odległość max. 20 km Długość fali 1310nm Dopuszczalna temp. pracy -40 do 70 °C Złącze LC  
Kupdodaj do porównaniadodaj do schowka

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa odgrywa istotną rolę w wydajności i bezpieczeństwie obsługiwanych procesów. Ogranicza ryzyko wystąpienia sytuacji niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi, jak również sytuacji mogących wpłynąć negatywnie na działanie maszyn i urządzeń. Dlatego wybierając komponenty automatyki przemysłowej warto polegać na sprawdzonych rozwiązaniach – osprzęcie znanych i cenionych producentów.

Sklep z automatyką przemysłową Comparta24 dostarcza Klientom wysokiej jakości rozwiązania. W stałym asortymencie posiadamy m.in.:

Comparta24 – Twój sklep z automatyką przemysłową

Jako doświadczony dostawca automatyki przemysłowej doskonale zdajemy sobie sprawy z jej roli w przedsiębiorstwie. Dlatego w sposób odpowiedzialny i świadomy kompletujemy nasz asortyment wybierając wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Jednocześnie dbamy o wiedzę naszych Pracowników, którzy odpowiadają za udzielenie Państwu informacji dotyczących zastosowania, warunków eksploatacji oraz możliwości oferowanych przez poszczególne produkty.

To wszystko razem przekłada się na rzetelną obsługę oraz fakt, iż sklep z automatyką przemysłową Comparta24 jest postrzeganych przez Klientów w kategoriach rzetelnego i niezawodnego partnera w biznesie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu