Strona główna » Komunikacja Przemysłowa » Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, jednomodowy, LC, AXGE-1354-0583

Kategorie

Koszyk

Twój koszyk jest pusty ...
Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, jednomodowy, LC, AXGE-1354-0583

Moduł transceivera SFP, 1 Gb/s, jednomodowy, LC, AXGE-1354-0583

Axcen Photonics

Numer katalogowy: AXGE-1354-0583

Stan magazynowy: 20 szt.

Rodzaj modułuNumer katalogowyCenaIlość 
Rodzaj modułu: Wkładka SFP (transceiver)Numer katalogowy: AXGE-1354-0583210,33 zł brutto171,00 zł nettoIlość: Do koszyka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Prędkość 1 Gb/s
Typ światłowodu jednomodowy
Odległość max. 20 km
Długość fali 1310nm
Dopuszczalna temp. pracy -40 do 70 °C
Złącze LC

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa odgrywa istotną rolę w wydajności i bezpieczeństwie obsługiwanych procesów. Ogranicza ryzyko wystąpienia sytuacji niebezpiecznych dla życia i zdrowia ludzi, jak również sytuacji mogących wpłynąć negatywnie na działanie maszyn i urządzeń. Dlatego wybierając komponenty automatyki przemysłowej warto polegać na sprawdzonych rozwiązaniach – osprzęcie znanych i cenionych producentów.

Sklep z automatyką przemysłową Comparta24 dostarcza Klientom wysokiej jakości rozwiązania. W stałym asortymencie posiadamy m.in.:

Comparta24 – Twój sklep z automatyką przemysłową

Jako doświadczony dostawca automatyki przemysłowej doskonale zdajemy sobie sprawy z jej roli w przedsiębiorstwie. Dlatego w sposób odpowiedzialny i świadomy kompletujemy nasz asortyment wybierając wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Jednocześnie dbamy o wiedzę naszych Pracowników, którzy odpowiadają za udzielenie Państwu informacji dotyczących zastosowania, warunków eksploatacji oraz możliwości oferowanych przez poszczególne produkty.

To wszystko razem przekłada się na rzetelną obsługę oraz fakt, iż sklep z automatyką przemysłową Comparta24 jest postrzeganych przez Klientów w kategoriach rzetelnego i niezawodnego partnera w biznesie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i współpracy. W razie pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu