Strona główna » Komunikacja Przemysłowa » Media konwerter przemysłowy, 10/100Tx, wielomodowy, ST, METU-0201-ST

Kategorie

Promocje

Media konwerter przemysłowy, 10/100Tx, wielomodowy, ST, METU-0201-ST
NowośćSuper promocja

Media konwerter przemysłowy, 10/100Tx, wielomodowy, ST, METU-0201-ST

COMPARTA

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: METU-0201-ST

Stan magazynowy: 9 szt.

Rodzaj modułuZarządzaniePrędkośćIlość portów łącznieIlość portów do światłowodówIlość portów PoEŚrodowiskoNumer katalogowyStan magazynowyCena 
Rodzaj modułu: Media konwerterZarządzanie: NiezarządzalnyPrędkość: Fast Ethernet (10/100Tx)Ilość portów łącznie: 2Ilość portów do światłowodów: 1 wielomodowy, STIlość portów PoE: Bez portów PoEŚrodowisko: StandardNumer katalogowy: METU-0201-ST401,03 zł brutto326,04 zł nettoIlość: Do koszyka
pozostało tylko do końca promocji !!

  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Media konwerter przemysłowy, 10/100Tx, do światłowodu wielomodowego, złącze ST
  • 1 port 10/100Tx Fast
  • 1 port 100Fx
  • Przełącznik funkcji Link-Fault-Pass
  • Kompaktowa obudowa, małe wymiary
  • Ustawienia kontroli transmisji przez Dip-Switch umożliwiają obsługę starszych urządzeń
  • Redundantne zasilanie 12-48VDC
  • Przekaźnik kontrolny zasilania redundantnego
  • Montaż na szynie DIN lub na ścianie
  • Wysoka odporność zakłóceniowa EMC testowana wg standardów dla ciężkich warunków przemysłowych
  • 5 lat gwarancji
 

Specyfikacja

 
Technologia
Standardy IEEE 802.3 10BaseT Ethernet
IEEE 802.3u 100BaseTX Fast Ethernet
Zasada działania Store and Forward
Protokół CSMA/CD
Kontrola przepływu IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
Bufor pamięci 128K bit
Interfejs
RJ45 1*10/100BaseT(X), auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Port światłowodowy 1*100Fx złącze ST
Rodzaj światłowodu wielomodowy
Długość fali 1310nm
Max. długość światłowodu 2 km
LED Power 1, Power 2, Fault: On/Off
Port światłowodowy: On-Link/Flash-data transmitting
Port Ethernet: On-Link/Flash-transmisja danych
Kabel sieciowy 10BaseT: 2-pary UTP/STP Cat. 3, 4, 5 cable EIA/TIA-568 100-ohm (100m)100BaseTX: 2-pary UTP/STP Cat. 5 cable EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
Zasilanie
Napięcie zasilania 12-48VDC, Redundantne wejście
Zabezpieczenie przeciążeniowe prądowe Tak (bezpiecznik slow-blown)
Zaciski zasilania 1 wyjmowany blok zaciskowy, 6-zacisków
Zabezpieczenie przed niewłaściwą polaryzacją Tak
Pobór mocy 1.92 W
Charakterystyka mechaniczna
Obudowa Metal, IP30
Wymiary 26 x 95 x 75 mm (Szer. x Wys. x Głęb.)
Ciężar 0.25kg, z opakowaniem: 0.35kg
Montaż na szynie DIN, na ścianie
Parametry środowiskowe
Temperatura pracy -10°C do 70°C
Temperatura składowania -40°C do 85°C
Wilgotność względna 5 to 95%, (bez kondensacji)
Normy i certyfikaty
EMI FCC Part 15 Subpart B Class A, CE EN 55032 Class A, EN 61000-6-4 Class A
Kompatybilność elektromagnetyczna CE EN 55024 Class A, EN 61000-6-2 Class A,
IEC61000-4-2 (ESD), IEC61000-4-3 (RS), IEC61000-4-4 (EFT), IEC61000-4-5 (Surge),
IEC61000-4-6 (CS), IEC61000-4-8 (Magnetic Field)
Upadek IEC60068-2-32
Udar IEC60068-2-27
Wibracje IEC60068-2-6
Środowiskowe RoHS
CE tak
Zgodność z NEMA NEMA TS2 (ITS) – wersja EoT
Gwarancja 5 lat

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.

Pozostałe produkty z kategorii
Wtyczka Profibus, 90 st. LED

Wtyczka Profibus, 90 st. LED

227,00 zł brutto184,55 zł netto