Strona główna » Komunikacja Przemysłowa » Media konwerter przemysłowy, Gigabit, wielomodowy, ST, MEGU-0201-ST

Kategorie

Promocje

Media konwerter przemysłowy, Gigabit, wielomodowy, ST, MEGU-0201-ST
Nowość

Media konwerter przemysłowy, Gigabit, wielomodowy, ST, MEGU-0201-ST

COMPARTA

Czas wysyłki: 24 godziny

Numer katalogowy: MEGU-0201-ST

Stan magazynowy: 9 szt.

Cena brutto: 769,37 zł

Cena netto: 625,50 zł

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Do pobrania (1)
  • Recenzje produktu (0)
Media konwerter przemysłowy, Gigabit, do światłowodu wielomodowego, złącze ST
  • 1 port 10/100/1000Tx Gigabit Ethernet
  • 1 port światłowodowy 1000X
  • Przełącznik funkcji Link-Fault-Pass
  • Kompaktowa obudowa, małe wymiary
  • Redundantne zasilanie 12-48VDC
  • Montaż na szynie DIN lub na ścianie
  • Wysoka odporność zakłóceniowa EMC testowana wg standardów dla ciężkich warunków przemysłowych
  • 5 lat gwarancji
 

Specyfikacja

 
Technologia
Standardy IEEE 802.3 10BaseT Ethernet
IEEE 802.3u 100BaseTX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BaseT
IEEE 802.3z 1000Base-X Gigabit Fiber
Zasada działania Store and Forward
Protokół CSMA/CD
Kontrola przepływu IEEE 802.3x flow control, back pressure flow control
Bufor pamięci 1M bit
Jumbo Frame 10K bajtów
Interfejs
RJ45 1*10/100/1000BaseT(X), auto negotiation speed, Full/Half duplex mode, and auto MDI/MDI-X connection
Port światłowodowy 1*1000X złącze ST
Rodzaj światłowodu wielomodowy
Długość fali 850 nm
Max. długość światłowodu 550 m
LED Zasilanie (PWR): On/Off
Port światłowodowy (GFX): On-Link/Flash-data transmitting
Port Ethernet: On-Link/Flash-transmisja danych
Zasilanie
Napięcie zasilania 12-48VDC, Redundantne wejście
Zabezpieczenie przeciążeniowe prądowe Tak (bezpiecznik slow-blown)
Zaciski zasilania 1 wyjmowany blok zaciskowy, 4-zaciski
Zabezpieczenie przed niewłaściwą polaryzacją Tak
Pobór mocy 2.2 W
Charakterystyka mechaniczna
Obudowa Metal, IP30
Wymiary 26 x 95 x 75 mm (Szer. x Wys. x Głęb.)
Ciężar 0.27kg, z opakowaniem: 0.39kg
Montaż na szynie DIN, na ścianie
Parametry środowiskowe
Temperatura pracy -10°C do 70°C
Temperatura składowania -40°C do 85°C
Wilgotność względna 5 to 95%, (bez kondensacji)
Normy i certyfikaty
EMI FCC Part 15 Subpart B Class A, CE EN 55032 Class A, EN 61000-6-4 Class A
Kompatybilność elektromagnetyczna CE EN 55024 Class A, EN 61000-6-2 Class A,
IEC61000-4-2 (ESD), IEC61000-4-3 (RS), IEC61000-4-4 (EFT), IEC61000-4-5 (Surge)
IEC61000-4-6 (CS), IEC61000-4-8 (Magnetic Field)
Upadek IEC60068-2-32
Udar IEC60068-2-27
Wibracje IEC60068-2-6
Środowiskowe RoHS
CE tak
Zgodność z NEMA NEMA TS2 (ITS) – wersja EoT
Gwarancja 5 lat

 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.